Головна

Насіння коноплі Carpathians seeds

Сила карпатських гір

Постійна робота селекціонерів-ентузіастів і вчених дає свої результати – за останній час було виведено безліч нових сортів канабісу, які вирішують одразу декілька проблем гроверів, спрощують процес культивації конопель. У сідбанку Carpathians-Seeds є у наявності автоквітучі насіння конопель, з хорошою врожайністю і невибагливі у догляді.

Що таке автоквітуче насіння?

Ці дивовижні сорти з’явилися в результаті схрещування традиційних індики та сатіви з рудералісом, бур’яном, який містить вкрай малу кількість психотропних речовин. Зате бур’ян має гарну здатність до виживання: йому не страшні перепади температури, хвороби і шкідники. Це важливо, якщо вирощувати коноплю в місцях з досить суворим і мінливим кліматом, наприклад, в Карпатах. Нові автоквітучі насіння канабісу представлені у сідбанку Carpathians-Seeds, вони отримали всі переваги традиційних сортів і дикорослих сортів.

Завдяки невеликим розмірам їх можна вирощувати в домашніх умовах. Висока здатніть до виживання дозволяє висаджувати рослини у відкритий грунт, не турбуючись про мінливу ​​погоду і нестачі сонячних днів протягом сезону.

Але не це найголовніше, автоквітучі рослини так і називаються, бо їх цвітіння не залежить від тривалості світлового дня. Якщо у фотоперіод сортів суцвіття починають з’являтися, коли вони отримують освітлення менше 14 годин на добу, то у автоквітучіх це тільки питання часу. Проходить певний термін з моменту посадки і при правильному догляді кущі зацвітають, період дозрівання теж відомий заздалегідь і не займає багато часу. Це зручно для Карпат, де літо коротке і далеко не завжди спекотне. Можна точно розрахувати, коли треба посадити насіння, щоб в певний термін отримати урожай.

У сідбанку Carpathians-Seeds є не просто автоквітучі насіння, а їх фемінізовані штами. З автоквітучіх фемінізованих насінь марихуани 90% сходів складають жіночі рослини. Якщо їх не опилювати, то вийде добрий врожай з високим вмістом ТГК. Не буде необхідності відстежувати початок періоду цвітіння, щоб видалити з ділянки чоловічі особини конопель.

Про що треба пам’ятати, вирощуючи автоквітучі насіння

Ви можете купити найкращє насіння марихуани у сідбанку Carpathians-Seeds, але без належного догляду чудового врожаю не отримаєте. При вирощуванні конопель необхідно дотримуватися кількох простих правил:

 • Посадити вчасно насіння. В Індорі це кінець квітня місяця, в аутдорі – друга половина червня, коли світловий день досягає максимуму і малоймовірні заморозки. Решта 2-3 теплих місяці – достатній час, щоб канабіс дозрів.
 • Щоб отримати якісну розсаду, досить зробити посів в звичайні квіткові горщики. Якщо планується вирощувати коноплю в домашніх умовах, будуть потрібні ємності більше – від 5 до 15 літрів.
 • Горщики наповнюються грунтом, купленої в магазині або зібраної на присадибній ділянці, рівень її кислотності повинен складати не більше 6,5 рН. Для поліпшення аерації в грунт додають кокосову стружку, керамзит або перліт.
 • Помірно поливати рослини, щоб їх кореневі системи не задихнулися від надлишку вологи.
 • Регулярно підгодовувати кущі органікою або мінеральними добривами. У різний період розвитку коноплі необхідні різні речовини (азот, калій, фосфор). Але перегодовувати рослини не варто, надлишок навіть корисних речовин також згубний для рослин, як і недолік цих мікроелементів.

Врахуйте, що для кожного сорту марихуани підходить певний режим догляду, порадьтеся з фахівцями сідбанка Carpathians-Seeds, вони забезпечать вас всією необхідною інформацією.

Кращі сорти автоквітучого насіння конопель в інтернет-магазині Carpathians-Seeds

 

У нашому сідбанку зібрані кращі штами марихуани від провідних сідбанков США і Європи. Крім цього у нас є ще ряд переваг:

 1. Великий асортимент сортів автоквіточого фемінізованного насіння марихуани.
 2. Невисока ціна на посівний матеріал.
 3. Замовлення можна оплатити будь-яким зручним способом: за допомогою банківської карти або безготівковим переказом.
 4. Швидка доставка, вартість якої розраховується індивідуально.
 5. Безпека отримання посилки, вона упакована таким чином, що на пошті не здогадаються про її вміст.
 6. Постійно діють знижки для оптових покупців і постійних клієнтів.

Щоб зробити замовлення, достатньо заповнити спеціальну форму на сайті Carpathians-Seeds, оплатити вартість замовлення і доставку. Головне – встигнути до сезону, щоб через кілька місяців радіти багатому врожаю.

 

Показано 17 результатів