Auto White Tisa fem

Valorado 4.67 sobre 5 basado en 3 puntuaciones de clientes
(3 valoraciones de clientes)

720.001,800.00

Auto White Tisa es una especie compacta que huele poco. Sus capullos son resinosos densamente cubiertos con cristales. Su efecto es la mezcla de sativa e indica que activa el proceso de pensamiento.

Auto White Tisa fem – 3
720.00

Agotado

Auto White Tisa fem – 5
1,100.00

Agotado

Auto White Tisa fem – 10
1,800.00

Agotado

Limpiar
SKU: N/D Categoría:

Auto White Tisa je odrůda, kterou si mnozí z Vás budou pamatovat a ocení jako jednu z nejlepších. Jádrem genetiky odrůdy jsou nejpevnější odrůdy, jako je Auto Jack a Auto White Widow, díky čemu má Auto White Tisa ty nejlepší vlastnosti. Kompaktní rostlina roste asi jeden metr na výšku, je vhodná pro pěstování indoor a outdoor.

Květy Auto White Tisa mají střední velikost, ale jsou velmi hustě pokryté přikrývkou. Během kvetení rostlina moc nevoní, to je další plus při výběru tohoto druhu pro pěstování indoor. Chuť je svěží, povzbuzující, s citrusovými tóny a trpká. Auto White Tisa má efekt sativy a indicy, má relaxační účinek, ale budete cítit aktivní myšlenkový proces. Chuť má taky čerstvé tóny citrusů. Auto White Tisa je doporučená pro otevřené i uzavřené pěstování.

Información adicional

THC

Alta

Origen

Indica x Sativa x Ruderalis

Florecer

60 dias

Altura de la planta

80 – 100 cm

La cosecha

40 – 45 gr

Genética

Auto Jack x Auto White Widow

Semillas en paquete

10, 3, 5

3 valoraciones en Auto White Tisa fem

 1. Valorado en 4 de 5

  Евгений

  Очень сильно понравился сорт, пробовал в прошлом году, решил заказать и оценить собственно выращенный. А пока они едут подготавливаю для них все необходимое, включая гроубоксы, удобрения и конечно же терпение. Придется долго ждать но оно того стоит.

 2. Valorado en 5 de 5

  Alex Hunter

  Yesterday I cut several branches that were at the very bottom, were quite dwarf. Dried in the oven and tested.What can I say, was enough for two times and it was cool.Received a very good harvest, thanks the store for very fast delivery and super quality.

 3. Valorado en 5 de 5

  Кирилл Потапенко

  Первым что меня сподвигло, купить данный сорт, это желание попробовать что-то по настоящему новое, осталось совсем немного до того дня, когда я сделаю свой второй заказ. Надеюсь он будет на порядок больше чем первый)

Añadir una valoración

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *